Cegiełki:

silikonowe opaski na rękę

przypinki
Obie w cenie 15 zł
+ 6zł koszty przesyłki.

Zamówienia telefonicznie:
(012) 44 55 107
lub za pośrednictwem e-maila:
ptadhd@ptadhd.pl
Fundusz na Rzecz Wspierania Diagnostyki i Terapii ADHD w Polsce
Fundusz powstał z inicjatywy Polskiego Towarzystwa ADHD jako odpowiedź na apele specjalistów i rodziców dzieci z ADHD dotyczące trudności z dostępem do fachowej diagnozy nadpobudliwości i form pomocy dziecku i rodzinie w całym kraju.
Wiedza na ten temat zespołu ADHD w naszym społeczeństwie jest daleka od zadowalającej. Niemal codziennie dowiadujemy się o kolejnym miejscu, w którym nikt w ogóle nie wie, jak pracować z takimi dziećmi. Problem dotyczy w takim samym stopniu dużych jak i małych aglomeracji - np. w Warszawie na pierwszą wizytę czeka się nawet trzy lata! Przyczyną jest bardzo niewielka liczba specjalistów przeszkolonych w tym zakresie. Nie znaczy to, że psycholodzy, psychiatrzy, czy pedagodzy nie szukają wiedzy na ten temat. Bardzo często spotykamy się z rozpaczliwymi prośbami specjalistów o uzupełnienie ich wiedzy i zorganizowanie odpowiednich szkoleń. Mają świadomość, że nie umieją przeprowadzić diagnozy ADHD, nie wiedzą jak pracować z takimi dziećmi, nie rozumieją pewnych ich zachowań i nie potrafią nad nimi zapanować. Prowadzi to do poczucia bezradności i frustracji - zarówno psychologa, psychiatry, czy nauczyciela, jak i dziecka i rodziców.
Ze środków zgromadzonych na koncie Funduszu Polskie Towarzystwo ADHD będzie dofinansowywać powstające punkty diagnostyczno - terapeutyczne, poradnie oraz szkolenia dla specjalistów: psychologów, psychiatrów, neurologów, lekarzy pierwszego kontaktu i pedagogów. Na jego koncie Funduszu będziemy gromadzić datki od wszystkich ludzi dobrej woli, którzy będą chcieli wesprzeć tę ideę - liczy się każdy grosz.
Prosimy o wpłaty na wydzielone konto nr: 20 8589 0006 0000 0029 6823 0003
Polskie Towarzystwo ADHD
30-074 Kraków
ul. Kazimierza Wielkiego 29
Wierzymy, że dzięki temu osoby dotknięte ADHD nie będą już musiały jeździć po Polsce, szukając diagnozy, ponieważ w całym kraju powstanie zwarta sieć placówek, które będą w stanie otoczyć wszystkich właściwą opieką. A osoby z ADHD i ich rodziny będą mogły nauczyć się docenić w pełni dary jakie ADHD im daje, a których często nawet nie zauważają - czyli ponadprzeciętną kreatywność, wyobraźnię, energię i odwagę.
Copyright © Polskie Towarzystwo ADHD
Projekt i wykonanie :: Piotr Kociołek